Доступні всі вакансіі

Працевлаштування в Польщі цікавить багатьох українців різного віку й статі. В першу чергу це пов’язано с високим рівнем заробітних плат, як у цій країні, так й у всьому Євросоюзі. При цьому є самі різноманітні вакансії на роботу в Польщу, тому будь-яка людина, яка дійсно має бажання поїхати заробляти, може це легко зробити. Але зробити це самостійно не так вже й просто. Необхідно розуміти багато нюансів, та вирішити велику кількість питань. Саме тому для працевлаштування в Польщі краще звертатися до компанії, яка не тільки допоможе вибрати привабливу вакансію, але й повністю організує процес працевлаштування.

Чому багато українців має бажання поїхати працювати в Польщу?

Майже всі актуальні вакансії роботи в Польщі мають попит серед українців. Пов’язано це з багатьма причинами:

  • Високий рівень зарплат. Це, мабуть, найперше, що приваблює українців з різних міст. В Польщі можна заробляти в 3-4 рази більше, ніж на такій самій роботі в Україні. Тобто, людина працює стільки ж, але отримує значно більше. З 2020 року мінімальна заробітна плата в Польщі становить 16000 гривень, причому немає різниці, іноземець ви чи ні.
  • Можливість у майбутньому отримати посвідку на постійне проживання. Це гарна можливість переїхати до Європи й перевезти туди свою родину.
  • Високий рівень життя. В Польщі справжній Європейський рівень життя. Там варто хоч трохи пожити тільки для того, щоб помандрувати, та насолодитися життям.
  • Гарні умови праці. Роботодавці строго дотримуються усіх вимог законодавства, та піклуються про своїх працівників, навіть якщо вони приїхали с іншої країни.

Чи варто працевлаштовуватися самостійно?

Знайти нові вакансії в Польщі можливо й самостійно, але треба враховувати той факт, що влаштовуватися необхідно тільки офіційно. Якщо піти працювати неофіційно, то це загрожує дуже неприємними наслідками. По-перше, роботодавець у такому випадку завжди може обдурити працівника та не виплатити зарплату. По-друге, це незаконно, тому через це вас можуть депортувати з країни. По-третє, без офіційного працевлаштування робітник не має ніяких прав, страховки, законних вихідних. Тобто, він працює за тими правилами й вимогами, що для нього встановлює роботодавець, а не закон.

Самостійно офіційно працевлаштуватися в Польщі дуже непросто. Потрібен постійний пошук вакансій, треба отримати робочу візу, домовитися з роботодавцем про офіційне запрошення, вирішити питання з проживанням, та ще багато інших питань. Саме тому шукати роботу й працевлаштовуватися краще за допомогою компанії, яка на цьому спеціалізується. І такою компанією є Pollux.

Безкоштовні вакансії в Польщі

Pollux пропонує усім охочим свіжі й безкоштовні вакансії в Польщі. Серед найбільш популярних вакансій можна виділити: фасувальник на склад ягід, овочів, різноробочий на підприємство, монтер-оператор на виробництві, оператор машин (контроль якості продукції з виготовлення деталей), оператор швейної машини та багато інших. На Полюкс є чоловічі та жіночі вакансії, а також багато вакансій для сімейних пар.

Поїхати працювати у Польщу можна з будь-якого міста України: Харків, Дніпро, Тернопіль, Львів, Київ та інші. Компанія бере на себе усі питання з працевлаштування. Вам треба тільки вибрати роботу в Польщі, подивившись різні вакансії, а усе інше Полюкс зробить за вас. Це дуже зручно, адже не треба витрачати свій час й сили на вирішення різноманітних питань, у тому числі питання проживання.

Як правило, оформлення усіх документів компанією займає менше місяця (за умови, що є біометричний закордонній паспорт). А якщо роботи усе самостійно, то це може зайняти більше ніж півроку.