Про Польлюкс

Компанія Поллюкс була заснована у 2005 року, з того моменту динамічно розвивається на міжнародному ринку. Польлюкс займається набором працівників для польського та голландського ринку.

Наш головний офіс знаходиться в Розендаль (Нідерланди). Крім того, маємо сім офісів у Польщі: Свідниця, Вроцлав, Легніца, Познань, Стшельце Опольське, Перемишль і Ченстохова. Наш перший офіс в Україні відкрито у Харкові. Широка мережа набору робить Польлюкс гарантом швидкого та ефективного набору кваліфікованого персоналу (навіть в разі незапланованих замовлень).

Наш великий досвід у багатьох галузях дозволяє нам запропонувати послуги високої якості. Ми постійно шукаємо нові можливості, завдяки чого ми можемо зосередити нашу увагу не тільки на одній галузі, але і на нових секторах ринку.

Ми надаємо великого значення нормам і цінностям нашої організації – 4  ключові значення ідентифікують Польлюкс як компанію. В першу чергу ми дбаємо про інтереси наших клієнтів і тимчасових працівників. Завдяки широкому спектру послуг, хочемо впливати на успіх клієнта та на особистий і професійний розвиток наших співробітників.

Ми сертифіковані номером 8931 наданим Маршалоком воєводства і належимо до Національної конвенції про працю OKAP.

Якщо ви хочете дізнатись більше про компанію і наші послуги, запрошуємо Вас зв’язатися з нами або запланувати зустріч з одним з наших консультантів.